logourNa Uniwersytecie Rzeszowskim ruszają bezpłatne, wieczorowe kursy plastyczne: szkice i studia rysunkowe aktu „z modela". Zajęcia są organizowane z myślą o wszystkich, którzy chcieliby spróbować swych sił w rysunku. Uczelnia zaprasza również tych kandydatów na studia, którzy w przyszłości chcieliby rozpocząć studia na Wydziale Sztuki UR.
Pracownia malarska pod opieką profesorów UR – Antoniego Nikla, Marka Olszyńskiego i Marka Pokrywki - pracowników Zakładu Malarstwa WS UR, prowadzi na rzeszowskim Wydziale Sztuki (do końca lutego br.) bezpłatne, wieczorowe kursy plastyczne: szkice i studia rysunkowe aktu „z modela". Od marca br. zaplanowane są podobne bezpłatne kursy, przygotowujące do egzaminów na studia plastyczne, przede wszystkim skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu Podkarpacia. Będą to zajęcia z zakresu studium rzeźbiarskiego głowy z modela, w glinie. Osoby zainteresowane takimi zajęciami, proszone są o wstępną deklarację do końca lutego br., którą należy zgłosić do Dziekanatu Wydziału Sztuki UR - http://www.ur.edu.pl/wydzialy/sztuki/wydzial/dziekanat

Skierowane są one przede wszystkim do osób pełnoletnich, zainteresowanych podjęciem w przyszłości studiów na naszym wydziale. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami związanymi z egzaminami na nasz wydział zapraszamy do zapoznania się z aktualnym informatorem.

UWAGA!

ILOŚĆ MIEJSC NA BEZPŁATNYCH KURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ WYDZIAŁ SZTUKI UR JEST OGRANICZONA.

PIERWSZEŃSTWO MAJĄ OSOBY WYBIERAJĄCE SIĘ NA STUDIA ARTYSTYCZNE.